Systemy wystawiennicze Wrocław


Systemy wystawiennicze są bardzo przydatne dla firm, które często podróżują w celu przedstawienia swojej oferty. Taka forma reklamy jest prosta i szybka w montażu oraz demontażu. Podczas użytkowania elementy zachowują się stabilnie i dobrze prezentują się na rożnego rodzaju targach, szkoleniach czy też prezentacjach. Dobrze zaprojektowany i wykonany zestaw wystawienniczy potrafi ukazać firmę w profesjonalny sposób, dzięki czemu potencjalni kontrahenci ją zauważą i docenią za wizerunek.

Rollupy

Rollup to najbardziej popularna forma mobilnej reklamy wewnątrz budynków, jest to też zarazem najbardziej popularny produkt wystawienniczy, dostępny jest w rożnych szerokościach. Dzięki możliwości błyskawicznej instalacji oraz bardzo poręcznej formie transportu rollupy zyskały taką popularność wśród przedsiębiorców.

Ścianki wystawiennicze

Ścianki wystawiennicze są idealnym produktem na wszelkiego rodzaju targi oraz większe ekspozycje wewnątrz budynków. Mogą być także zastosowane jako tło do konferencji prasowych. Charakteryzują się dużą powierzchnią reklamową, są łatwe w montażu i demontażu, a także w transporcie.

Potykacze

Potykacze podzielić można na dwa rodzaje: zewnętrzne i wewnętrzne. Jest to podstawowa forma reklamy będąca w wielu przypadkach bardzo przydatna i skuteczna. Potykacz można wykonać w formie reklamy stałej lub z możliwością okresowej wymiany ekspozycji.

Ramki OWZ

Ramki OWZ to rozwiązanie idealne dla firm potrzebujących cyklicznie zmieniać ekspozycję reklamową. Jest to też idealny nośnik plakatów.