Kasetony reklamowe Wrocław


Kasetony reklamowe to jedna z najbardziej efektownych i zarazem bardzo eleganckich form reklamy świetlnej. Nowoczesne kasetony montowane są nad witrynami salonów sprzedaży, punktów handlowych lub usługowych z dopasowaniem do danego rodzaju nieruchomości. Przede wszystkim kaseton reklamowy produkowany jest indywidualnie na wymiar dzięki czemu może stanowić formę szyldu lub w pełni pokrywać górną część fasady budynku. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów kasetony reklamowe są niezwykle odporne na działanie deszczu, śniegu, mrozu oraz promieni słonecznych stanowiąc idealne rozwiązanie reklamowe na wiele lat.Reklama 24 Wrocław zapewnia swoim klientom pełne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego kasetonu, projekt, produkcję oraz profesjonalny montaż. Nie będąc pośrednikiem lecz faktycznym producentem reklam świetlnych możemy zaoferować najlepsze ceny produkcji i montażu kasetonów we Wrocławiu oraz na terenie całego Dolnego Śląska. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się znakomita jakością i idealnie nadają się do podkreślenia profesjonalnego wizerunku zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz firmy.

Jak dobrać odpowiedni rodzaj kasetonu?

Pierwszym krokiem jest doradztwo naszego specjalisty. W zależności od rodzaju logo jakie ma być prezentowane na kasetonie dobieramy odpowiednią technologię produkcji. W przypadku typowych logotypów z literami o niezbyt skomplikowane budowie doradzamy opcję podświetlenia samych liter. Taka konstrukcja jest niezwykle elegancka, dobrze widoczna i dodatkowo nienachalna. W przypadku logotypów lub grafik o większym stopniu skomplikowania doradzamy materiał typu backlight.

Dodatkowo nasz specjalista doradzi z jakiego materiału najlepiej będzie wykonać kaseton. W przypadku małych formatów reklamy o regularnym kształcie najczęściej stosowanym materiałem do produkcji będzie plexi. W przypadku większych formatów można zastosować technologię elastycznego lica. Do projektów o nieregularnych kształtach stosuje się przy produkcji reklamy kasetonowej odpowiednio ofrezowanej, tłoczonej lub ze socjalistycznym podklejeniem o nazwie PMMA.

Jakie oświetlenie najlepiej zastosować w kasetonie?

Obecnie najczęściej stosowanym źródłem światła są żarówki LED ze specjalnymi zasilaczami zewnętrznymi. Największym atutem zastosowania technologii LED w kasetonach jest uzyskanie dowolnej barwy światła przy zachowaniu energooszczędności oraz trwałości. Dodatkowo oświetlenie takiej reklamy może być włączane manualnie poprzez przycisk wewnątrz budynku, poprzez programator godzinowy lub czujnik zmierzchu.