Bannery i billboardy świetlne Wrocław


Bannery i billboardy to nośniki reklamy zewnętrznej, które w dużych miastach są najczęściej spotykane w średnim, dużym i bardzo dużym formacie. Obecnie większość bannerów jak i billboardów wyposażonych jest w specjalistyczne podświetlenie pozwalające na skuteczną prezentacje reklamy po zmroku. W dużych miastach takich jak Wrocław natężenie ruchu pieszego jak i samochodowego po zmroku jest nadal na tyle duże, że brak oświetlenia nośnika reklamowego w atrakcyjnej lokalizacji skutkowałby spadkiem oglądalności reklamy w bardzo znaczącym stopniu. Decydując się więc na instalację banneru lub billboardu warto wykorzystać odpowiednio zaprojektowane do niego oświetlenie, aby zwiększyć skuteczność reklamy ale zarazem zoptymalizować koszty energii elektrycznej poprzez dobranie optymalnego rozwiązania.

Produkujemy zarówno billboardy o standardowych jak i niestandardowych wymiarach oraz bannery montowane na budynkach zarówno w miejscach elewacji z oknami jak i bez. W przypadku montażu na budynkach gdzie reklama przysłoni okna stosowana jest specjalna siatka One Way Vision tworząca bardzo atrakcyjną prezentację wydruku od zewnątrz ale umożliwiającą widok z okna osobom przebywającym wewnątrz budynku wraz z dostępem do odpowiedniej ilości światła dziennego. W przypadku elewacji bez okien stosuje się specjalny materiał do wydruku banneru o wysokiej jakości.

Do produkcji reklam zewnętrznych takich jak billboardy czy bannery używamy tylko i wyłącznie najlepszych materiałów z wydrukiem o wysokiej rozdzielczości i mocnych barwach. Wszystkie nasze produkty są w pełni odporne na działanie warunków atmosferycznych takich jak woda, mróz czy promienie słoneczne przez bardzo długi okres. Dzięki temu reklama w tej formie montowana jako stały element będzie służyć przez długi czas. Dodatkowo oferujemy naszym klientom doradztwo w zakresie doboru nośnika oraz rodzaju oświetlenia, a także pełen projekt reklamy oraz jej montaż. Jesteśmy bezpośrednim producentem reklamy a nie pośrednikiem dzięki czemu oferujemy bardzo atrakcyjne ceny przy jednoczesnym krótkim terminie realizacji. Prowadzimy montaż na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego.