Litery przestrzenne, Litery 3D Wrocław


Przestrzenne litery reklamowe to efektowna forma prezentacji loga firmy na jej zewnętrznym lub wewnętrznym terenie zarówno w ciągu dnia jak i w nocy. Różne możliwe techniki podświetlenia tworzą z nich ciekawą i przyciągającą wzrok odbiorców formę reklamy świetlnej. Litery przestrzenne można umieścić na elewacji budynku, na ścianach wewnętrznych wewnątrz biurowca lub też można je ustawić na trawniku przed siedzibą. Możliwości produkcyjne w zakresie liter przestrzennych (liter 3D) pozwalają na uzyskanie bardzo zróżnicowanych rozmiarów. Technika produkcji pozwala za utworzenie bardzo małych jak i bardzo dużych formatów.Reklamowe litery przestrzenne 3D są w pełni odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych takich jak deszcz czy mróz. Materiały użyte do ich produkcji pozwalają na zachowanie żywego i atrakcyjnego koloru przez wiele lat bez konieczności ich renowacji.

Możliwe warianty podświetlenia liter przestrzennych:
- oświetlenie przodem
- oświetlenie przodem z aurą
- oświetlenie tyłem
- oświetlenie bokiem

Dzięki różnym możliwością oświetlenia można uzyskać odpowiedni efekt dopasowany do wymagań klienta oraz uwarunkowań budynku. Na etapie doradztwa przedstawimy klientowi odpowiednią koncepcję reklamy wraz z projektem rodzaju oświetlenia. Najczęściej polecanym źródłem światła do podświetleń liter przestrzennych są różnego rodzaju lampy LED z zasilaczami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Zalety liter przestrzennych 3D

Największą zaletą liter przestrzennych jest ich absolutna uniwersalność i wszechstronność. Ta forma reklamy świetnie sprawuje się wewnątrz firmy jak i zewnątrz jednocześnie będąc w pełni widoczna zarówno w dzień jak i po zmroku. Warto także wspomnieć, że litery przestrzenne mogą być wykonana w bardzo zróżnicowanym kształcie oraz w dowolnej kolorystyce. Zastosowanie tej formy reklamy zewnętrznej zarówno przyciąga uwagę odbiorców jak i pozytywnie buduje wizerunek marki. Reklama taka zawsze prezentuje się bardzo atrakcyji profesjonalnie.

Jesteśmy bezpośredni producentem reklamowych liter przestrzennych

Nasza firma posiada własny park maszynowy do produkcji przestrzennych liter 3D, dzięki czemu może w łatwy, szybki i profesjonalny sposób przygotować dla Państwa firmy taką formę reklamy w bardzo krótkim czasie oraz na dogodnych warunkach finansowych. Prowadzimy pełną obsługę od doradztwa, projektu, produkcji oraz pełnego i profesjonalnego montażu. Działamy zarówno na terenie miasta Wrocław jak i wym Dolnym Śląsku.