Reklama świetlna Wrocław


Od lat zajmujemy się produkcją reklam świetlnych, systematycznie monitorujemy rynek reklamy, tak aby móc za każdym razem zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania. Jako producent reklamy świetlnej z Wrocławia gwarantujemy wysoką jakość finalnego produktu oraz satysfakcję. Posiadamy bardzo duże doświadczenie zarówno na etapie projektu, produkcji oraz montażu wszelkiej formy reklam świetlnych.Polecamy reklamy świetlne w różnej formie:
- Litery przestrzenne (3D) z podświetleniem LED lub innym
- Klasyczne neony wypełnione gazem
- Kasetony reklamowe z aluminium, dibondu lub plexi
- Kasetony dwustronne
- Kasetony wielkoformatowe
- Bannery i billboardy świetlne
- Wyświetlacze i telebimy LED
- Pylony i totemy informacyjne z podświetleniem LED
- Szyldy świetlne
- Tablice świetlne
- Logo przestrzenne

W jakim sposób działamy?

Nasze prace dla klientów rozpoczynamy od fachowego doradztwa, wszystko po to aby finalny efekt naszych działań reklamowych był takim, jaki jest odpowiedni dla danej działalności, miejsca i rodzaju budynku. Drugi etap stanowi produkcja nośnika reklamowego. Posiadamy pełen park maszynowy do produkcji reklam świetlnych dzięki czemu możemy zapewnić najwyższą jakość i trwałość naszych produktów. Ostatecznym etapem prac jest fachowy montaż nośnika reklamowego w taki sposób, żeby działał on bezawaryjnie przez wiele lat.

Reklama świetlna – idealne narzędzie reklamowe po zmroku i za dnia

Reklama świetlna składa się zasadniczo z dwóch elementów czyli ze stałego nośnika takiego jak kaseton, litery przestrzenne lub tablica oraz odpowiednio dobranego zestawu oświetleniowego. Obecnie najczęstszą formą oświetlenia stosowanego w reklamach zewnętrznych oraz wewnętrznych jest technologia LED, która charakteryzuje się niskim poborem energii elektrycznej oraz bardzo długą żywotnością. Za dnia odbiorca reklamy doceni jej unikalny kształt lub kolorystykę a w nocy z dużej odległości będzie mógł obserwować stonowaną i elegancką iluminację wyróżniającą się na tle budynków i przestrzeni miejskiej.

Wszystkie produkty które dostarczamy swoim klientom są odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych bez utraty swoich walorów i kolorystyki przez bardzo długi czas.

Litery przestrzenne

Litery przestrzenne stanowią obecnie jedną z bardziej popularnych form reklamy świetlnej montowanej na dachach budynków oraz elewacjach. Jest to bardzo trwała reklama zewnętrzna odporna na warunki atmosferyczne, a dodatkowo tworzy spory efekt i jest dobrze odbierana przez klientów. Litery przestrzenne, litery blokowe, litery 3D - to spotykane nazwy określające napisy wykonane z samodzielnych liter, świecących własnym światłem. Litery mogą świecić od przodu, po bokach, do tyłu lub w sposób mieszany. Każdy rodzaj światła daje inny efekt wizualny.
Litery są wyposażone w oświetlenie typu LED wraz z zasilaczami zewnętrznymi.

Kasetony reklamowe

Kasetony wykonujemy na kilka sposobów w zależności od wymagań klienta, a także rozmiarów reklamy. Jest to najpopularniejsza forma reklamy zewnętrznej z możliwością montażu na elewacji budynku lub jego dachu bądź daszkach wejściowych.

Kaseton może być wykonany z profili aluminiowych (jedno i dwustronnych) z licem z pleksi oraz nadrukowaną dowolną grafiką na folii translucentnej czyli specjalnej folii wykorzystanej do podświetleń. Kasetony wykonane z profili aluminiowych z możliwością napinania grafik winylowych, stosuje się je przy większych gabarytach.

Wykonujemy także kasetony z płyt warstwowych (czyli tak zwany dibond), podklejone kolorową pleksi bądź z elementami 3D.

Litery i elementy graficzne ze styroduru

Styrodur malowany jest na dowolny kolor farbami akrylowymi - dodatkowo fronty liter mogą być wykończone np. z pleksi bądź dibondu . Dostępne grubości styroporu to : 20 mm , 30 mm , 40 mm , 50 mm , 60 mm , 80 mm , 100 mm.