Oklejanie samochodów, reklama na samochodach Wrocław


Reklama na pojazdach jest popularny i zarazem bardzo skutecznym nośnikiem. Z uwagi na ciągłe poruszanie się pojazdu w przestrzeni miasta takiego jak Wrocław można liczyć na duże grono odbiorców bez konieczności ponoszenia kosztów ekspozycji. Jeśli posiadasz swój pojazd, na którym można zastosować reklamę przy użyciu folii to niskim kosztem możesz przekształcić go w jeżdżącą reklamę swojej firmy.

Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu reklamy na samochodach. Zapewniamy oklejanie samochodów foliami najwyższej klasy, dzięki czemu jakością reklamy można się cieszyć na długi czas. Prowadzimy oklejanie samochodów folią reklamową w całości lub wykonujemy reklamy na fragmencie pojazdu. Przede wszystkim nasza firma stawia na wysoką jakość wykonania olejenia, dzięki czemu nigdy nie pozostawiamy załamań folii lub widocznych pęcherzy powietrza. Stosujemy folię przeznaczoną specjalnie do zastosowań na karoserii lub szybie pojazdu posiadająca odpowiednie parametry użytkowe w tym zakresie. Nasze prace wykonywane są od etapu doradztwa, poprzez projekt, druk i finalne oklejenie pojazdu klienta. Przyjmujemy zlecenia na auta o każdej wielkości – od małych samochodów osobowych bo największe auta dostawcze.

Technika oklejania samochodu

Grafika reklamowa najczęściej aplikowana jest na karoserii lub szybach samochodu w formie znaków wycinanych z folii, wydruków pełno-kolorowych na wysokiej jakości foliach wylewanych lub folii dziurkowanych One Way Vision stosowanej zazwyczaj do oklejania szyb. Wydruk można dodatkowo zabezpieczyć laminatem stałym bądź płynnym. Zastosowanie profesjonalnego laminatu przedłuża żywotność reklamy oraz zabezpiecza ją dodatkowo przez niekorzystnymi działaniami promieni słonecznych, wody, śniegu oraz soli drogowej.

Reklama odblaskowa i magnetyczna

Zaletą tego rozwiązania jest widoczność reklamy nawet w ciągu nocy. Folie odblaskowe charakteryzują się bardzo długą żywotnością kolorów. Reklama wykonana na pojeździe w tej formie jest atrakcyjna i przyciąga wzrok przechodniów.

Można także stosować folie magnetyczne, których zaletą jest możliwość zdejmowania i przenoszenia ich na inne pojazdy w każdej chwili przez konieczności użycia specjalnych narzędzi. Reklama magnetyczna może się także idealnie sprawdzić w trakcie okresowych akcji marketingowych lub gdy do celów reklamowych używamy auta prywatnego.